Otrzymaj jednodniową wejściówkę i odwiedź nas. Przekonasz się że warto!

Wypełnij poniższy formularz, a dostaniesz od nas darmową wejściówkę, dzięki której przekonasz się osobiście, że warto zostać członkiem Xtreme Fitness.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja darmowej wizyty. Podaj preferowaną datę i godzinę wizyty w formularzu poniżej, a nasz konsultant potwierdzi dostępność drogą mailową lub telefoniczną. Wejściówka jest jednorazowa i ważna tylko z dowodem osobistym.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 6:00 - 23:00
Sobota: 8:00 - 20:00
Niedziela: 8:00 - 18:00

UWAGA: Wymagane jest potwierdzenie wizyty przez konsultanta (odpowiedź do 48 godzin). Nie zawsze istnieje możliwość wykorzystania darmowej wejściówki w dniu jej rezerwacji lub następnym. Potwierdzenie wizyty zagwarantuje wolne miejsce.


Wszystkie pola wymagane.

  
 
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest XF Gym Management - Dojka, Nowakowski Spółka Jawna z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej (adres: ul. Ks. Popiełuszki nr 12, 33-200 Dąbrowa Tarnowska). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, jak również wniesienia żądania o zaprzestaniu przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania ofert marketingowych od XF Gym Management - Dojka, Nowakowski Spółka Jawna.