Poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Trener personalny

Zadania:

  • prowadzenie treningów personalnych
  • udzielanie porad treningowych
  • wdrażanie innowacyjnych rozwiązań fitness w naszych klubach
  • kreowanie pozytywnej atmosfery klubowej
  • praca na podstawie biznes/w biznesie (nabywanie własnych klientów)
  • dysponowanie elastycznym grafikiem dostosowanym do potrzeb klientów

Wymagania:

  • kursy i szkolenia: instruktorskie/trenerskie, zagadnienia fitness, dietetyka
  • komunikatywność, optymizm, chęć rozwoju zawodowego, otwartość, cierpliwość
  • doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych treningów personalnych

Recepcjonistka

Zadania:

  • obsługa klubowiczów, kontrola wejść do klubu
  • sprzedaż usług i towarów dostępnych na recepcji
  • obsługa telefoniczna i udzielanie informacji o klubie
  • przyjazny kontakt z klientem
  • dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy

Wymagania:

  • otwartość na ludzi, komunikatywność
  • miła aparycja
  • entuzjazm i energiczność
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w pracy z klientem

Oferujemy:

  • ciekawa praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • przyjazna atmosfera w młodym zespole
  • elastyczny grafik
  • pakiet sportowy

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt mailowy na adres kariera@xtremefitness.pl