DOŚWIADCZENIE

Xtreme Fitness Gyms istnieje od 2012 roku. Inwestujemy w ciągły rozwój naszej marki i wzmacnianie jej pozycji na rynku branży fitness.

EKSPANSJA

W 2022 roku nasza sieć liczy ponad 50 klubów fitness w całej Polsce. W 2027 roku planujemy mieć 227 klubów.

DEFINICJA BIZNESOWA

Tworzymy miejsca aktywnego spędzania czasu, budujące więzi społeczne w oparciu o kulturę sportową, by umożliwić rozwój ciała, charakteru i pasji, w otoczeniu innowacyjnych rozwiązań fitness.

NOWOCZESNOŚĆ

Posiadamy autorskie narzędzia dedykowane naszym Klubowiczom: Aplikację mobilną XtremeAPP oraz platformę VOD z treningami, poradami i planami żywieniowymi XtremeGO.

Wybierz karnet dopasowany do Ciebie

Jesteśmy największą siecią klubów fitness w Polsce

Xtreme Fitness Gyms to dynamicznie rozwijająca się sieć klubów fitness i siłowni, która powstała w 2012 roku. Nasza sieć aktualnie liczy ponad 50 klubów w wielu miastach w kraju. Pasja do sportu oraz determinacja w dążeniu do celu zaprowadziły nas do punktu, w którym jesteśmy teraz, a nasze ambicje i konsekwencja w działaniu sprawiają, że pniemy się coraz wyżej i osiągamy wszystko, do czego wspólnymi siłami dążymy. Naszą wizją jest, aby zbudować najlepszą społeczność fitness na świecie, natomiast misja to pomóc Klubowiczom w osiąganiu swoich wymarzonych celów fitness.

Masz pytania?
Nasza recepcja czeka na Twój telefon
507 165 185
Xtreme Fitness Gyms Krosno Podkarpacka
ul. Podkarpacka 3c
38-400 Krosno
Pon.-Pt.
6:00 - 23:00
Sobota
8:00 - 20:00
Niedziela
8:00 - 18:00

Polska Sieć Klubów Fitness

Lista klubówKontaktKarieraPolityka PrywatnościRegulamin
Facebook Instagram LinkedIn YouTube
Copyright © Xtreme Fitness Gyms 2024