DOŁĄCZ DO XTREMEAPP TEAM

Wyznaczaj cele, działaj według profesjonalnych planów treningowych lub stwórz własne!

View_02

Główne Zalety

Chcemy się wyróżniać

Motywacja

Za pomocą aplikacji wyznacz indywidualny cel fitness, a my kierując się naszą misją pomożemy Ci w jego osiągnięciu. Aplikacja pomoże Ci dobrać odpowiedni plan treningowy dostosowany do wyznaczonego celu, a dodatkowe funkcjonalności pomogą w monitorowaniu efektów!

Bądź FIT

Aplikacja przypomni Ci o treningu, zadba o Twoją motywację i zmobilizuje Cię do działania. Z jej pomocą prowadzenie zdrowego i aktywnego życia będzie łatwiejsze i bardziej efektywne.

Nieustanny Progres

W aplikacji już teraz znajdziesz ponad 500 ćwiczeń z objaśnieniem techniki ich wykonywania. Systematycznie baza będzie powiększać się o nowe, a Ty zyskasz nieograniczony dostęp do ogromnej bazy ćwiczeń - buduj z nich swój trening i osiągaj wymarzone cele!

View_01

ĆWICZENIA I PLANY TRENINGOWE

W aplikacji Xtreme App masz możliwość stworzenia własnego planu treningowego lub skorzystania już z gotowych, przygotowanych przez naszych specjalistów.

RANKING

Umożliwiliśmy naszym klubowiczom sportową rywalizację, tworząc ranking osiągnięć.

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE

Aplikacja Xtreme App zawsze poinformuje Cię o aktualnych promocjach i benefitach. Dowiesz się również o tym, co aktualnie dzieje się w naszych klubach.

KARNET W TELEFONIE

Przenieś swój karnet do wirtualnego świata. Aplikacja pozwala na dodanie swojej karty klubowej oraz korzystanie z niej gdziekolwiek jesteś.

Punkty w aplikacji

Trening poza klubem

1 pkt - max 1/tydzień

Aktualizacja pomiarów

10 pkt - max 1/miesiąc

Darmowa Wejściówka z polecenia

1 pkt - max 3/dzień

Darmowa Wejściówka z polecenia (wizyta)

5 pkt - bez limitów

Regularny trening w klubie

Pierwszy trening w tygodniu - 1pkt Drugi trening w tygodniu - 2pkt Trzeci trening w tygodniu - 3pkt Czwarty trening w tygodniu - 4pkt Piąty trening w tygodniu - 5pkt Szósty trening w tygodniu - 6pkt Siódmy trening w tygodniu - 7pkt

Zakup karnetu z polecenia

100 pkt - bez limitu

Sprzedaż karnetu z polecenia

800 pkt - bez limitu

PNIJ SIĘ W RANKINGU

Konkuruj z innymi klubowiczami, wspinaj się po szczeblach rankingu i zdobywaj nagrody. Ciesz się każdym sukcesem, a każda aktywność fizyczna będzie przybliżać Cię do wyznaczonego celu! Pokaż sobie i innym, na jak dużo Cię stać!

ZBIERAJ PUNKTY

Twoja aktywność Ci się opłaci! Będziesz czuć i wyglądać lepiej, a do tego będziesz częścią niesamowitego programu afiliacyjnego. Wystarczy trenować, wykonywać zadania i zdobywać punkty, które później wymienisz na nagrody w recepcji klubu Xtreme Fitness Gyms. Możesz opłacić swój karnet punktami lub skorzystać z innych niespodzianek, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

WŁASNE PLANY TRENINGOWE

W aplikacji znajdziesz ponad 500 ćwiczeń z wizualnym objaśnieniem techniki ich wykonania. Tworzenie własnych planów treningowych będzie łatwe i przyjemne.

View_06

W sprawach opinii lub sugestii skontaktuj się z nami.

Email: aplikacja@xtremefitness.pl